Новини 2016-04-22 10:58

У Міноборони анонсували конкурс на низку посад у відомстві в травні

Конкурс проведуть після вступу у дію закону «Про державну службу».

Конкурси по кандидатурах на посади в Міністерстві оборони проведуть у наступному місяці. Про це повідомив речник відомства Олексій Чорнобай.

«Зараз в Міноборони брак фахівців за напрямами фінансового, юридичного забезпечення, внутрішнього аудиту, а також міжнародного співробітництва. У зв'язку з цим міністр прийняв рішення провести набір висококваліфікованих державних службовців на зазначені посади. Конкурс кандидатів відбудеться в травні 2016 року після набрання чинності нової редакції закону «Про державну службу», – розповів він на брифінгу в п'ятницю в Києві.

Чорнобай також поінформував, що в рамках оптимізації апарату Міністерства триває робота комісії по визначенню рівня професійної компетентності державних службовців та військовослужбовців, які працюють в його структурних підрозділах.

«Комісія заслуховує кандидатів на посади у створювані зараз структурні підрозділи. При цьому враховуються результати соціологічного опитування, тестування і поліграфічних досліджень кожного кандидата. Пріоритет віддається фахівцям, які мають високі показники у службовій діяльності, бачать перспективи розвитку і структурних змін, налаштовані на роботу з впровадження принципів і стандартів провідних країн світу, які володіють іноземними мовами», – підкреслив спікер Міноборони.

Як повідомлялося, закон про реформу державної служби Верховна Рада ухвалила 10 грудня 2015 року. 31 грудня президент підписав цей закон.

схожі новини