Новини 2016-04-25 16:24

"Ленінська кузня" оголосила конкурс на нову назву через декомунізацію

Усі охочі можуть надіслати свої пропозиції нової назви заводу на електронну адресу підприємства.

ПАТ "Завод "Ленінська кузня", яке займається суднобудуванням, оголосило народний конкурс на нову назву підприємства у зв'язку з декомунізацією. Про це йдеться на офіційному сайті заводу.

"Річними загальними зборами акціонерів Публічного акціонерного товариства “Завод “Ленінська кузня”, які відбулися 19 квітня 2016 року було прийнято рішення провести народний конкурс на нову назву підприємства", - йдеться у повідомленні.

При цьому підкреслюється, що відповідне рішення було прийняте у зв'язку з ухвалою парламентарями закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".  

Згідно з повідомленням, усі охочі можуть надіслати свої пропозиції нової назви заводу на електронну адресу підприємства. "Кращі пропозиції, які надійдуть на підприємство, будуть винесені на розгляд загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства “Завод “Ленінська кузня”, для прийняття відповідного рішення у встановленому законом порядку", - повідомило підприємство.

"Завод "Ленінська кузня" є одним з найстаріших підприємств Києва. Підприємство займається суднобудуванням, раніше входило до складу группи компаній "Укрпромінвест". Серед акціонерів підприємства значиться президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, закон про заборону комуністичної ідеології в Україні набув чинності 21 травня 2015 року.

схожі новини