Новини 2016-05-04 16:40

В Україні оголосили конкурс на посаду директора Державного бюро розслідувань

Документи від кандидатів, які бажають прийняти участь у конкурсі, приймаються з 10 травня до 8 червня 2016 року включно.

В Україні 10 травня стартує прийом документів для участі в конкурсі на посаду директора Державного бюро розслідувань. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Відповідно до статті 11 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» Комісія з проведенняконкурсу на зайняття посад Директора Державного бюро розслідувань, його заступників, директорівтериторіальних органів та керівників підрозділів центрального апарату Державного бюро розслідуваньоголошує конкурс на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань, першого заступника та заступника Директора Державного бюро розслідувань", - йдеться в повідомленні.

Документи від кандидатів, які бажають прийняти участь у конкурсі, приймаються до 8 червня 2016 року включно.

Охочі взяти участь у конкурсі на зайняття посад директора Бюро, першого заступника і заступника повинні бути не молодшими за 35 років, мати громадянство України, вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 10 років (після отримання вищої юридичної освіти), досвід роботи на керівних посадах не менше 5 років, володіти державною мовою, не належати до політичної партії і не мати судимості.

Нагадаємо, у Генпрокуратурі розповіли, що Державне бюро розслідувань в Україні повноцінно запрацює не раніше 2017 року.