Новини 2016-05-11 10:38

Поблизу Севастополя стався розлив нафтопродуктів – ЗМІ

Є свідчення про отруєння морської фауни внаслідок розливу.

В анексованому Криму в акваторії Севастополя стався розлив нафтопродуктів. Про це повідомив кореспондент видання «Крим. Реалії».

Повідомляється, що подія сталася у прибережній смузі селища Любимівка, Північної сторони, Бельбека, Фіолента, Балаклави.

«На поверхні моря і на прилеглій до врізу води частині суші спостерігається велика кількість мазуту – нафтопродукту важкої фракції. За інформацією представників Росприроднагляду в Криму, викид стався з одного з суден ще 8 травня. Тоді ж стали надходити повідомлення від жителів про забруднення акваторії і берега», – йдеться у тексті.

Точної інформації про рівень забруднення наразі немає. За інформацією журналістів, важка фракція нафтопродуктів – найбільш шкідлива для навколишнього середовища. «Викид збігся з нерестовим періодом риб, тому можна прогнозувати подальший негативний вплив на кількісний склад іхтіофауни», – додали у повідомленні

За ​​інформацією мешканців, помічено загибель дельфіна на забрудненій ділянці узбережжя.

До 2014 р екологи і жителі неодноразово фіксували незаконне скидання забруднених нафтою води, мазуту, каналізаційних викидів у акваторію Севастопольської бухти з суден Чорноморського флоту.

У публікації також додали, що до 15 травня пляжі Севастополя повинні мали підготувати до сезону. Цього року досі не пройшли конкурси для визначення балансоутримувачів багатьох пляжів.

«Представники окупаційної влади кажуть, що без команди «зверху» прибирати «безгоспні» пляжі не можуть», – зазначили у тексті.

Як повідомлялося, Росія розгорнула в Криму морський полігон повітряно-космічних сил.

схожі новини