Новини 2016-05-12 19:31

Начальник поліції Одещини прокоментував інформацію про своє подвійне громадянство

Лорткіпанідзе запевнив що не має жодного іншого громадянства, крім українського.

Керівник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Георгій Лорткіпанідзе заявив про відсутність у нього іншого громадянства, крім українського.

"Оскільки в низці ЗМІ з'явилося дуже багато інформації про подвійне громадянство держслужбовців Одеського регіону, і що я, нібито, ним теж володію, хочу пояснити. Коли я отримав українське громадянство і заступив на службу в особі начальника ГУНП в Одеській області, я вже не був громадянином Грузії ", - написав Лорткіпанідзе.

Він наголосив: "ніякого іншого громадянства, крім українського, у мене немає".

Як повідомлялося, 4 травня в. о. заступника голови Одеської обласної державної адміністрації з питань інвестицій і розвитку пішов у відставку Саша Боровик. Крім того, 10 травня про свою відставку оголосила Марія Гайдар, яка обіймала посаду заступника голови Одеської ОДА. Звільнення обох посадовців пов'язане з новим законом про держслужбу.

Як відомо, новий закон про держслужбу містить заборону держслужбовцям мати якесь громадянство, крім українського. Заборона на подвійне громадянство є також в Конституції України, однак законодавство не передбачає покарання за це.