Новини 2016-05-21 18:15

У Генштабі анонсували кадрові зміни у військкоматах

Ідеться про заміну більше 20 районних та обласних військових комісарів.

Невдовзі будуть замінені керівники понад 20 обласних та районних військових комісаріатів. Про це в Facebook повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, розповідаючи про підсумки службової наради.

«На службовій нараді щодо стану комплектування бойових військових частин військовослужбовцями за контрактом та строкової військової служби в 2016 році довів кадрові рішення про заміну більше 20 районних та обласних військових комісарів. Мене не влаштовує паперова статистика, я маю знати реальний стан справ. Особливо щодо якості відбору та підготовки військовослужбовців», - наголосив Муженко.

За його словами, основний пріоритет комплектування бойових військових частин – це «максимальна якість при оптимальній чисельності».

«Пріоритети в комплектуванні лишаються незмінними: у першу чергу комплектуються високомобільні десантні війська та бойові бригади. За ними частини бойового і тилового забезпечення, а частини та підрозділи сил спеціальних операцій та розвідки комплектуються позачергово і найкращими військовослужбовцями. За підбір особового складу та комплектування командири нестимуть персональну відповідальність», - підсумував начальник Генштабу.