Новини 10:34

СБУ заборонила в’їзд в Україну керівництву одного з російських підприємств ВПК

Зокрема, росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва для узгодження деталей можливого поновлення взаємодії із українськими фахівцями.

Служба безпеки заборонила в’їзд в Україну чотирьом керівникам одного з підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації. Про це інформує прес-центр СБУ.

«У листопаді минулого року оперативники спецслужби викрили незаконну діяльність миколаївської фірми, що спеціалізувалася на розробці конструкторської і технологічної документації для кораблів ВМФ та Прикордонної служби ФСБ Росії», – йдеться у повідомленні.

СБУ, згідно з текстом, оголосила директору та головному конструктору установи офіційні застереження про недопустимість порушення чинного законодавства щодо відсутності дозволів Державного експортного контролю на право вести за кордоном військово-технічні роботи.

Також до миколаївського підприємства були застосовані санкції. Функціонування фірми фактично було припинено.

«Натомість керівництво російського підприємства ВПК в місті Отрадне Ленінградської області продовжило спроби залучити українських фахівців до роботи. Зокрема, росіяни мали намір особисто прибути до Миколаєва для узгодження деталей можливого поновлення взаємодії із колишніми партнерами.

Наразі, після заборони в’їзду в Україну представникам російського ВПК, будь-яка співпраця між сторонами остаточно припинена», – зазначають у спецслужбі.

Нагадаємо, раніше СБУ заборонила в'їзд до України скандальному російському телеведучому Отару Кушанашвілі.

схожі новини