Новини 2016-06-15 13:21

СБУ затримала високопосадовців Нацполіції та фіскальної служби за корупцію

Спецслужба розкрила чергову корупційну «схему» на Донеччині.

У Донецькій області Служби Безпеки України ‪спільно з прокуратурою та Департаментом внутрішньої безпеки Національної Поліції викрила корупційну оборудку високопосадовців Нацполіції та фіскальної служби. Про це йдеться у повідомлені на офіційній сторінці СБУ у Facebook.

Працівник поліції вимагав у раніше засудженого за незаконний обіг підакцизних товарів щомісячну винагороду у розмірі 25 тисяч гривень за «дах» у нелегальному горілчаному бізнесі. Згодом до «схеми» долучилися працівники податкової міліції Донеччини.

У квітні правоохоронці задокументували отримання «перевертнем» хабара, який був розподілений між учасниками корупційної схеми.

14 червня співробітники СБУ затримали корупціонерів та провели низку обшуків у приміщеннях Головних Управлінь Національної поліції в Донецькій області, Державної Фіскальної Служби в Донецькій області та в помешканнях підозрюваних працівників правоохоронних та контролюючих органів.

Підполковнику поліції повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників корупційної оборудки.

Як повідомлялося раніше, на днях Працівники управління внутрішньої безпеки Нацполіції спільно з працівниками прокуратури затримали в Одесі двох патрульних поліцейських під час отримання хабара.

схожі новини