Новини 2016-06-16 23:53

Парубій пояснив причини дострокового закриття засідання Ради

За словами спікера, навіть наприкінці дня у сесійній залі було достатньо голосів для ухвалення рішень.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій запевнив, що сьогоднішній роботі парламенту завадив не футбольний матч за участі Національної збірної України, а відмова "Народного фронту" голосувати. Про це він сказав у ефірі "5 каналу", відповідаючи на питання щодо відсутності у парламенті значної кількості депутатів, частина з яких нібито відлетіла на футбол до Франції.

"Те, що Верховна Рада сьогодні не працювала після 13.00, було пов'язано не з футболом, насправді, а було пов'язане з тим, що була політична позиція однієї з найбільших фракцій - "Народного фронту". Вони заявили, що якщо закон про спецконфіскацію не буде ухвалений, який забезпечить кошти на армію, - "Народний фронт" сказав, що він відмовиться брати участь у голосуванні", - сказав спікер.

Він запевнив, що навіть наприкінці дня у сесійній залі було достатньо голосів для ухвалення рішень.

"Просто політична позиція фракції "Народний фронт", а нагадаю, є ще "Радикальна" фракція, яка блокує парламент, - фактично, ось ці політичні дії унеможливили роботу Верховної Ради України", - зазначив Парубій.

Нагадаємо, 16 червня засідання Верховної Ради достроково закрили через замалу кількість депутатів у залі.

Як відомо, в березні Верховна Рада проголосувала в першому читанні законопроект №4057 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, валютних цінностей, державних облігацій України, казначейських зобов'язань України, дорогоцінних металів та/або каміння, інших цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду». Очікується, що цей законопроект допоможе повернути у Держбюджет кошти функціонерів режиму Януковича.