Новини 09:58

Головний тренер "Дніпра" заявив про відставку

Мирон Маркевич не працюватиме з командою в наступному сезоні.

Головний тренер ФК «Дніпро» Мирон Маркевич вирішив залишити посаду через борги по зарплаті, накопичені клубом. Про це він заявив у інтерв`ю виданню «Спорт-Экспресс в Украине».

Також Маркевич підтвердив, що чутки про розформування «Дніпра»  перебільшені.

«Знаю точно, що в середу на зборах оголосили: клуб існуватиме, планується навіть виїзд команди на тренувальний збір за кордон. А ось якою буде команда - це вже інше питання. Тепер про майбутнє Дніпра доведеться думати не мені - я подаю у відставку. Про це заявив напередодні керівництву клубу. Не бачу сенсу продовжувати роботу - тим більше, безкоштовно. Ми живемо у цивілізованому світі, де зароблене чесною працею треба віддавати. А жити цілий рік в невіданні, втрачаючи одного футболіста за іншим - такого в іменитому клубі бути не повинно. Майже усі гравці роз'їхалися по інших країнах і клубах. Наскільки я зрозумів, прийшов час молодих футболістів і молодих тренерів. Можливо, в цьому є логіка. Не знаю», - заявив тренер.

Він зазначив, що попросив у клуба виплатити йому борги із зарплати.

«Я був у Дніпрі три дні. Розмовляв зі Стеценко (спортивний директор «Дніпра» - Ред.): розповів йому про свої наміри і попросив виплатити належну суму. Я адже не прошу чогось особливого - лише те, що заробив. Але ніякої ясності із цього приводу немає, зі мною грають у мовчанку», - додав тренер.

Маркевич також заявив, що вирішив узяти перерву в діяльності.

«Поки у мене тайм-аут, займуся своєю футбольною школою в рідних Винниках. На цьому етапі нікуди не поспішаю, хоча запрошення у мене є. Але тепер до кожної пропозиції підходитиму зважено, щоб не опинитися в схожій ситуації. Якби рік тому мені хтось сказав, що таке буде, я б ні за що в житті не повірив. Це ні в які рамки не лізе: минулого року Дніпро був однією з найкращих команд в Європі, а тепер перетворився на колектив фізкультури», - зазначив він.

Як повідомлялося, «Дніпро» на один сезон дискваліфіковано з єврокубків через багаторічну заборгованість клубу перед німецьким забудовником «Дніпро-Арени» та борги перед іспанськими фахівцями з тренерського штабу, який працював перед Маркевичем.

схожі новини