Новини 20:58

Терористи заблокували роботи з укріплення аварійної дамби фенольного заводу під Горлівкою

Ворог відкликав надані раніше гарантії безпеки.

Бойовики 7 липня зірвали роботи з укріплення аварійної дамби фенольного заводу, що розташований неподалік Горлівки. Про це повідомляє українська група Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на сторінці прес-центру штабу АТО в Facebook.

За повідомленням спостерігача, близько 13:00 години йому зателефонував представник російської сторони СЦКК, який перебував по той бік лінії розмежування сторін, та повідомив про те, що терористи без жодних пояснень відкликали надані раніше гарантії безпеки, і роботу необхідно терміново зупинити.

«За деякий час з’ясувалося, що один із «спостерігачів» ОРДО бачив, як українські військові під прикриттям вантажних автомобілів, що були задіяні для перевезення будівельного матеріалу – глини – щось, буцімто, возили на свої позиції. Роботи, що проводилися в присутності української та російської груп СЦКК, а також патрулів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ довелося зупинити на невизначений термін до з’ясування усіх обставин», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що після тривалого часу ремонтно-відновлювальний етап на цьому об’єкті продовжився лише чотири дні тому – 4 липня. Задля цього було докладено чималих зусиль груп СЦКК та СММ ОБСЄ.

«Українська група СЦКК закликала російську вплинути на ОРДО та попередити можливу екологічну катастрофу регіонального масштабу, адже ймовірно привід був знову надуманим та не відповідає дійсності», - наголосили в СЦКК.