Новини 21:32

У Рівному депутат міськради вчинив збройний опір поліції

Сам депутат запевняє, що стріляв тільки у підлогу.

У Рівному в п’ятницю, 8 липня, правоохоронці зіткнулися зі збройним опором місцевого депутата при спробі обшуку квартири. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Рівненській області.

Згідно з повідомленням, о 16:30 під час проведення слідчих дій на вулиці Степана Дем’янчука у Рівному "невідомий чинив опір працівникам поліції".

За даними прес-служби відомства, працівники поліції прибули до помешкання на десятому поверсі багатоповерхівки, виконуючи ухвалу слідчого судді на проведення обшуку. Однак не встигли вони переступити поріг квартири, як "невідомий чоловік, представившись депутатом, почав чинити опір правоохоронцям, стріляючи із травматичного пістолету Макарова". У поліції зазначили, що внаслідок пострілів ніхто із присутніх не постраждав, але не назвали прізвища стрільця.

Однак за даними місцевих ЗМІ, стрілянину влаштував депутат міської ради Василь Немеш. Сам депутат запевняє, що стріляв у підлогу. Також він продемонстрував дозвіл на носіння зброї, однак не дав його фотографувати. За словами депутата, він представляє інтереси Оксани Овдійчук, яка є представником адвокатського об’єднання "Справедливість". Немеш заявив, що "поліцію замовили", а його "попросили захистити, не пустити".

схожі новини