Новини 22:22

Киян попередили про закриття фунікулера

Транспорт закриють на щорічний ремонт.

У Києві з 18 липня орієнтовно до 18 серпня триватимуть щорічні регламентні роботи фунікулера. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

«Регламенті ремонтні та випробувальні роботи окремих вузлів фунікулера відбуваються щорічно, згідно Правил будови утримання та огляду похилих рейко-канатних підйомників. Результати приймають фахівці Державного підприємства «Київський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», які, при позитивних результатах випробувань, надають дозвіл на експлуатацію фунікулера на наступний рік», - йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що в процесі оновлення столичного підйомника фахівці перевірять справність коліс, гальм, тягового приводу, керування, зв’язок і сигналізацію.

Фунікулер  у столиці експлуатується з 1905 року. За цей час він тричі піддавався докорінній реконструкції – в 1928, 1958 та 1984 роках. Входить до числа пам’ятників архітектури столиці України 19 століття.

Щоденно фунікулером користуються жителі столиці та туристи, які приїздять здійснити подорож над Дніпром. Щорічно підйомник, який з’єднує верхню терасу Володимирської гірки та Поштову площу, перевозить від 7 до 15 млн пасажирів.

схожі новини