Новини 2016-07-25 16:49

СБУ розглядає зміни до правил вантажних перевезень на Донбас – Тука

Нововведення стосуються збільшення сумарної ваги товарів для громадян, що їдуть до тимчасово окупованих територій з 50 кг до 200-500 кг.

Заступник міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що Служба безпеки розглядає зміни до Тимчасового порядку в'їзду на неконтрольовану територію громадян України. За його словами Нововведення стосуються збільшення сумарної ваги товарів для громадян, що їдуть до тимчасово окупованих територій з 50 кг до 200-500 кг.

"Після того (припинення вогню - обстрілів, діяльності диверсійно-розвідувальних груп - ред.), треба поновлювати горизонтальні відносини між населенням: спочатку пом'якшення, а потім, сподіваюся, і повне скасування будь-яких обмежень щодо пересування товарів. Зараз вага вантажів на фізичну особу може становити 50 кілограм. До змін порядку, які зараз розглядаються СБУ, ми подали варіанти - від 200 до 500 кілограм на кожну людину", - сказав Тука.

Нагадаємо, за словами заступника міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб влада допомагатиме приватним особам і підприємствам, щоб через суди вимагати компенсації за збитки від анексії Росією Криму та заподіяних окупантами руйнувань шахт і заводів на Донбасі.

схожі новини