Новини 2016-08-01 10:38

Єфремову повідомили про підозру у вчиненні низки злочинів

Сьогодні Печерський райсуд обере екс-регіоналу запобіжний захід.

Колишньому керівнику фракції Партії регіонів Олександру Єфремову повідомили про підозру у вчиненні низки злочинів. Про це повідомила прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

«Єфремов повідомлений про підозру. Сьогодні, як очікується, Печерський райсуд обере йому запобіжний захід», – сказала вона.

Як повідомив зранку 30 липня генпрокурор Юрій Луценко, Олександра Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. За словами прес-секретаря Луценка Лариси Сарган, Єфремовазатримали в аеропорту Києва з квитком на Відень, де наразі перебуває син одіозного регіонала.

Згодом стало відомо, що крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, Єфремову інкримінуєтьсяпряма підтримка злочинної організації «ЛНР», а також незаконне заволодіння майном «Луганськвугілля». Зараз Єфремов перебуває в СІЗО, з ним проводяться процесуальні дії. ГПУ планує оголосити текст підозри Єфремову протягом доби. Водночас статті обвинувачення Єфремова не передбачають застави або домашнього арешту.

схожі новини