Новини 2016-08-04 12:28

У Міністерстві з питань окупованих територій нестача бажаючих "розбудовувати мир" та "відновлювати економіку"

Водночас більшість хоче працювати над питаннями відновлення інфраструктури та сфери соцпослуг.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб Георгій Тука на сторінці у Facebook оприлюднив "розкладку" підгруп міністерства з огляду на напрямки роботи.

Згідно з фотографією, кількість бажаючих працювати у підгрупі з питань відновлення критичної інфраструктури та соціальних послуг удвічі перевищує кількість бажаючих працювати у підгрупах з відновлення економіки та розбудови миру разом узятих (28 проти 14 осіб).

"Досить неочікуваний для мене результат - низький рівень бажаючих працювати в економічній підгрупі та в підгрупі по розбудови миру..." – написав заступник міністра.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко указом від 29 квітня звільнив Геергія Туку з посади голови Луганської обласної державної адміністрації. У той же день на засіданні Кабінету міністрів Тука був затверджений на посаді заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Згодом стало відомо, що новим очільником Луганщини Порошенко призначив Юрія Гарбуза.

схожі новини