Новини 2016-08-12 13:55

РФ продовжила терміни знищення санкційних продуктів до кінця 2017 року

Знищенню підлягає заборонена до ввезення в РФ сільськогосподарська продукція, сировина і продовольство зі США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Російський уряд продовжив до 31 грудня 2017 року дію постанови про знищення продуктів, які намагаються ввести в РФ в обхід санкцій. Відповідну постанову, підписану прем'єр-міністром Дмітрієм Мєдвєдєвим, опублікували на порталі правової інформації.

Згідно з документом, знищенню підлягає заборонена до ввезення в РФ сільськогосподарська продукція, сировина і продовольство зі США, країн Євросоюзу, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії та Ліхтенштейну.

Указ про знищення санкційних продуктів був підписаний президентом РФ Владіміром Путіним в липні 2015 року. На початку серпня 2016 року Россільгоспнагляд оголосив, що за рік дії указу було знищено в цілому 7,5 тисячі тонн продуктів, які намагалися ввезти в РФ в обхід санкцій.

Росія ввела продуктове ембарго в серпні 2014 року. Таке рішення, як було оголошено, стало відповіддю на санкції, які раніше наклали на Росію США, ЄС та інші країни. Із 1 січня 2016 року була введена заборона на ввезення в РФ деяких категорій українських харчів.

Президент РФ Владімір Путін 29 червня продовжив до кінця 2017 року дію продовольчого ембарго щодо держав, які ввели санкції проти Росії.

У відповідь 6 липня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про дзеркальне продовження дії продовольчого ембарго на російські товари до кінця 2017 року. Це рішення набуло чинності 12 липня.

схожі новини