Новини 2016-08-31 18:04

Прокуратура відкрила провадження через візит французьких парламентарів до Криму – нардеп

Французькі депутати прибули на анексований півострів 29 липня.

Прокуратура Криму при Генпрокуратурі України відкрила кримінальне провадження через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію Криму французькими парламентарями. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook народний депутат України Георгій Логвинський, опублікувавши документ про відкриття кримінального провадження.

«Депутати не врахували, що наша реакція буде жорсткою. Ми не збираємося закривати очі на ці систематичні порушення – адже візит вже не перший, французькі депутати-рецидивісти вже є підозрюваними в кримінальних справах через їхній попередній візит», – написав він.

Нагадаємо, 29 липня в Крим вкотре прибула делегація французьких депутатів на чолі з членом Національних зборів Франції, екс-міністром транспорту Франції Тьєррі Маріані. Міністерство закордонних справ Франції заявило, що жоден візит або заява депутатів не може відображати офіційну позицію країни, і що Франція не визнає анексії Криму.

Раніше у Європарламенті засудили візит французьких депутатів до окупованого Криму. Також повідомлялося, що Франція відмовила від візиту до Криму двох сенаторів, а решті не дала грошей на поїздку.

На порталі Міністерства закордонних справ Франції 1 серпня опублікували коментар про невизнання анексії Криму, незважаючи на подібні візити французьких депутатів.

 

схожі новини