Новини 2016-09-01 11:32

Низка областей не готова до співфінансування ремонту доріг – Укравтодор

Як зазначається, дотепер тільки Донецька і Полтавська області знайшли всі необхідні кошти.

Низка українських областей наразі не готова до співфінансування ремонту автомобільних доріг - умови уряду при виділенні додаткового фінансування на ремонт на суму 3,9 млрд грн. Про це повідомила прес-служба Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) з посиланням на його главу Євгена Бараха.

Як зазначається, дотепер тільки Донецька і Полтавська області знайшли всі необхідні кошти, а 10 областей не підтвердили свою готовність направляти 10% від вартості об'єкта.

"Ми проводили наради з губернаторами і направляли листи всім керівникам облдержадміністрацій. На сьогодні повністю підтверджено фінансування тільки в Донецькій і Полтавській областях. Ще 12 регіонів частково підтвердили свою готовність. Але є і ті, хто досі взагалі не підтвердив наявність коштів для співфінансування ремонту доріг ", - зазначив Барах.

Відповіді про готовність виділити кошти на відновлення доріг, зокрема, не дали керівники Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Рівненської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

За словами Бараха, такий стан речей унеможливлює майже всі заплановані ремонтні роботи.

"Слід зазначити, що серед об'єктів, де повинен бути проведений ремонт, є три дороги, які входять в так званий список "10 найгірших доріг України": зруйновані ділянки дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, М-15 Одеса-Рені ", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Укравтодор запустив інтерактивну мапу ремонту доріг.

схожі новини