Новини 2016-09-08 10:16

У «контррозвідці ДНР» заговорили про ліквідацію бойовика «Гіві» його ж підлеглими – Тимчук

«Військовослужбовці», які хочуть звільнитися зі служби чи перевестися в інший підрозділ, як правило, потрапляють під побиття командиром, потім – «на підвал».

У «контррозвідці ДНР» («МГБ ДНР») відзначають вкрай напружену ситуацію, яка склалася в бандформуванні «Сомалі» (командир – М.Толстих, він же «Гіві»), що може призвести, на думку «контррозвідників» бойовиків, до непередбачуваних наслідків аж до ліквідації «Гіві» його ж підлеглими. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Зокрема, в повідомленні керівництву «ДНР» зазначається, що в підрозділі фактично не діють «статути» і «службові інструкції», умови «контракту» не виконуються, всі питання життєдіяльності підрозділу і проблеми окремих підлеглих командир вирішує на свій розсуд. При цьому відзначаються множинні випадки рукоприкладства з боку «Гіві» до своїх підлеглих – від рядових терористів до командирів рот і своїх заступників, нерідко побиття відбувається перед строєм», – зазначає Тимчук.

За його словами, «військовослужбовці», які хочуть звільнитися зі служби чи перевестися в інший підрозділ, як правило, потрапляють під побиття командиром, потім – «на підвал».

«Щомісяця від близько десятка «військовослужбовців» дизертирують. У донесенні вказується на той факт, що в жовтні 2016 року близько у 100 «військовослужбовців» бандформування «Сомалі» закінчуються «контракти», і «методика роботи» командира з бойовиками, які звільняються, може спровокувати серйозний конфлікт», – сказано в тексті.

У «МГБ ДНР» також зазначають, що командування «1-го АК ДНР» і «прокуратура» бойовиків, знаючи про ситуацію в «Сомалі», не приймають ніяких заходів, не бажаючи зв’язуватися з командиром батальйону.

«У бандформуванні «Кальміус», за оцінками самих бойовиків, склалася аналогічна ситуація, що характеризується невиконанням умов «контракту», рукоприкладством командирів і безпричинними покараннями у вигляді тримання на гауптвахті. Особовий склад характеризує своїх командирів, як «трусів, алкоголіків і тупорилих нездар», відзначається кумівство, культивування підлабузництва і доносів. Схожа ситуація склалася в «100-й омсбр» і «7-й омсбр», – зазначив Тимчук.

Нагадаємо, 7 червня поліція оголосила в розшук бойовика так званої «ДНР» Михайла Толстих на прізвисько «Гіві». Після чого військова прокуратура повідомила ватажку про підозру.

Раніше Інтерпол оголосив у розшук 13 особливо небезпечних злочинців, причетних до терористичних угруповань, які вчиняли у зоні АТО тяжкі загальнокримінальні злочини та злочини проти миру та безпеки.

19 серпня Печерський районний суд Києва дозволив військовій прокуратурі здійснити спеціальне досудове розслідування щодо бойовика так званої «ДНР» на прізвисько «Гіві». 

схожі новини