Новини 2016-09-09 11:46

Комісія метро Києва виявила пошкодження на стелі станції «Героїв Дніпра»

Воно, ймовірно, утворилась під час робіт з будівництва торговельно-розважального центру.

Комісія з технічного нагляду Київського метрополітену оглянула 8 вересня станцію «Героїв Дніпра», над якою ведеться будівництво торговельно-розважального центру.

У метрополітені стверджують, що є «незначне пошкодження склепіння станції», повідомляється на сайті підземки. Там запевняють, що це не несе загрози пасажирам.

«За висновками фахівців, це не впливає на безпеку перевезень та графік руху потягів. Наразі станція працює у звичайному режимі, рух поїздів здійснюється відповідно графіка», – йдеться в повідомленні.

Повідомлення про пошкодження на стелі станції метро «Героїв Дніпра» з'явилось зранку 8 вересня. Воно, ймовірно, утворилась під час робіт зі знесення одного з вестибюлів станції. 

 

Самі роботи почались зранку 7 вересня. Таким чином звільняють місце під будівництво торговельно-розважального центру. 

Кияни виступають проти будівництва ТРЦ. На сайті Київради заєстрована петиція з вимогою негайно зупинити будівництво, яка наразі зібрала 5090 підписів.

Нагадаємо, 6 вересня у Києві у Святошинському провулку, 2 сталися заворушення на будмайданчику Київміськбуду. Учасники конфлікту кидали петарди, димові шашки і світлошумові гранати, також тут сталася пожежа. Місцеві жителі повідомили, що територію захопили невідомі люди.  

Прес-секретар київської поліції Оксана Блищик заявила, що конфлікт виник між групою людей (100-150 осіб) у камуфляжі та представниками забудовника. Київміськбуд стверджує, що дії протестувальників з блокування будмайданчика є незаконними, а провокатори навмисно перешкоджають будівництву.

В результаті поліція затримала близько 30 учасників заворушень. 8 вересня сутички поновилися, активісти Цивільного корпусу "Азов" пішли на штурм будмайданчика, запалили шини. Згодом поліція заявила, що локалізувала конфлікт.