Новини 2016-09-09 19:36

У Києві та Одесі відбулися обшуки в рамках розтрати 9 млн грн, виділених на Євро-2012

Йдеться про кошти, виділені на реконструкцію НСК "Олімпійський" під час підготовки до чемпіонату.

Слідчі прокуратури Києва спільно з поліцейськими у п’ятницю, 9 вересня, провели низку обшуків у Києві та Одесі у рамках розслідування кримінального провадження за  фактом розтрати державних коштів, виділених на реконструкцію  НСК “Олімпійський” під час підготовки до Євро-2012. Про це повідомила прес-служба київської прокуратури.

Обшуки відбулися в офісах фірм-підрядників, які займалися постачанням та встановленням обладнання для НСК "Олімпійський". Йдеться про закупівлю та установку світлодіодних електронних табло та крісел за завищеною вартістю, в результаті чого державі завдано збитків на суму понад 9 млн гривень.

 По вилученій фінансового-господарській документації призначили комплекс судових експертиз.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Україна продовжує фінансувати підготовку до Євро-2012. Президент ПетроПорошенко доручив перевірити використання коштів, спрямованих на підготовку та проведення чемпіонату. Голова парламентського комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний заявив, що до 2018 році у бюджеті України існуватиме стаття видатків на проведення Євро-2012.

Перед тим було відомо. що на об’єктах, які фінансувалися в рамках Євро-2012, виявлено порушення, що призвели до збитків, на загальну суму 318,5 млн грн. 

схожі новини