Новини 2016-09-12 12:42

НОК України виплатив грошові премії медалістам Олімпади-2016

Сума преміальних склала 300, 200 та 120 тисяч гривень за золоту, срібну та бронзову медалі відповідно.

Національний олімпійський комітет України виплатив власні грошові винагороди усім медалістам Ігор ХХХІ літньої Олімпіади, які з 5 по 21 серпня відбулися в Ріо-де-Жанейро.

Сума преміальних склала 300, 200 та 120 тисяч гривень за золоту, срібну та бронзову медалі відповідно.

"Ми пишаємося нашими олімпійцями! Кожен з них - справжній герой! На честь їхніх перемог в Ріо підіймався прапор України та лунав гімн нашої держави. Національний олімпійський комітет і надалі підтримуватиме олімпійців та їх тренерів, які є яскравим прикладом для наслідування молодим поколінням, зразком для виховання сильної та здорової нації", - наголосив президент НОК Сергій Бубка.

Раніше Міністерство молоді та спорту України виплатило державні премії усім спортсменам збірної України, які стали переможцями та призерами Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро: $125 тис. - за "золото" Олімпіади, $80 тис. - за "срібло", $55 тис. - за "бронзу".

Нагадаємо, на завершальній стадії ігор XXXI Олімпіади в Ріо-де-Жанейро Україна стала 31-ю у загальному командному заліку. В активі збірної дві золоті, п'ять срібних і чотири бронзові медалі. 

схожі новини