Новини 2016-09-13 18:31

У КМДА заявили про порозуміння з активістами щодо скандального будівництва ТРЦ на Героїв Дніпра

Сторони провели нараду та зобов'язали замовника будівництва повести експертизу щодо шкідливості будівництва.

Представникам столичної влади, ініціативній групі мешканців Оболонського району та замовнику будівництва вдалося досягнути порозуміння щодо ситуації з будівництвом торгово-розважального комплексу біля станції метро «Героїв Дніпра» у Києві. Про це повідомила прес-служба КМДА.

Сторони провели спільну нараду та підписали протокол, ознайомитися з яким можна за посиланням.

Протокол передбачає зобов’язати замовника будівництва ТОВ «Єлікон Лтд» організувати проведення експертизи щодо шкідливих наслідків будівельних робіт у колі станції метро «Героїв Дніпра». Термін виконання – 15 вересня.

До цієї ж дати замовник також має вивісити інформаційний стенд для з зазначенням конкретних видів робіт з укріплення станції метро «Героїв Дніпра» та термінів їх закінчення.

Крім того, до 20 вересня ТОВ «Єлікон Лтд» має надати копії всіх дозвільних документів на будівництво голові райдержадміністрації та голові ініціативної групи. До цього ж дня «Єлікон» повинен провести організаційно-підготовчу роботу до проведення громадських слухань, які відбудуться 29 вересня поточного року.

Також копії дозвільних документів на будівництво ТОВ «Єлікон Лтд», контактні номери телефонів компанії, за якими можуть звернутися мешканці району при потребі, а також ці рішення спільної наради мають бути оприлюднені на офіційному веб-сайті Оболонської райдержадміністрації до кінця дня 13 вересня.

Як повідомлялося, 8 вересня на станції "Героїв Дніпра", над якою будують ТРЦ "Oasis Kyiv", було пошкоджене склепіння. Метрополітен відремонтував пошкодження і заявив, що воно не несе загрози пасажирам. Проте на сайті Київради заєстрували петиція з вимогою негайно зупинити будівництво. Увечері 12 вересня кілька сотень активістів перекрили дорогу біля станції з вимогою негайно припинити будівництво. Акція тривала кілька годин, її учасники пообіцяли збиратися на цьому місці кожного вечора. поки їхні вимоги не виконають.

схожі новини