Новини 2016-09-20 15:09

В Одесі викрили угруповання із "перевертнями в погонах"

Наразі проводяться обшуки за місцями роботи та проживання, за результатами яких уже вилучено знаряддя та засоби вчинення злочинів, викрадене майно, значні суми валюти, речовини, схожі на наркотичні.

Співробітники СБУ, поліції та Військової прокуратури Південного регіону України викрили й затримали організовану злочинну групу, до складу якої входили не лише рецидивісти, а й нинішні та колишні працівники поліції та прокуратури. Про це повідомила речниця Військової прокуратури Південного регіону України Яна Стрекачова.

"Скоординованими зусиллями співробітників СБУ, поліції та прокуратури викрито й припинено діяльність організованої злочинної групи, до складу якої входили діючі та колишні працівники органів Національної поліції, прокуратури і раніше судимі особи. У результаті негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факти систематичного вчинення цією групою тяжких злочинів корисливої спрямованості, а також готування до інших подібних правопорушень", - зазначила Стрекачова.

За її словами, десятьох активних членів злочинного угруповання затримали й доставили в суд для розгляду клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Наразі проводяться обшуки за місцями роботи та проживання, за результатами яких уже вилучено знаряддя та засоби вчинення злочинів, викрадене майно, значні суми валюти, речовини, схожі на наркотичні.

Очільник Одеського облуправління Національної поліції України Гіоргі Лорткіпанідзе на своїй сторінці у Facebook розкрив склад учасників організованого злочинного угруповання, членів якого викрито і затримано спільними зусиллями СБУ, поліції та прокуратури.

"У ці хвилини перебуваю в Чорноморську, де разом зі співробітниками Військової прокуратури Південного регіону і СБУ провели спільний оперативний захід, під час якого було затримано членів злочинної групи, що діяли під прикриттям керівника слідчого відділу і старшого оперуповноваженого Чорноморського відділу поліції", - зазначив Лорткіпанідзе.