Новини 2016-09-27 15:02

Окупанти змушують працівників Алчевського меткомбінату платити податки в «місцевий бюджет» – Тука

Керівництво підприємства платить податки і військовий збір в Україні, а працівникам виплачують заробітні плати в гривнях.

У Луганській області бойовики «ЛНР» змушують працівників Алчевського меткомбінату платити податки в «місцевий бюджет». Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука в ефірі «5 каналу».

За словами Туки, були вже три спроби змусити комбінат, на якому працюють вісім тисяч співробітників, платити податки в бюджет бойовиків.

«Були три спроби, наскільки я пам'ятаю, з боку покемонів (бойовиків, – ред.) примусити платити в місцевий бюджет» але люди, які працюють на підприємстві, з об'єктивних причин тричі виганяли бойовиків за ворота підприємства», – сказав Тука.

Тука додав, що керівництво підприємства платить податки і військовий збір в Україні, а працівникам виплачують заробітні плати в гривнях.

Нагадаємо, навесні 2014 року терористичні організації «ДНР» і «ЛНР» захопили окремі території Донецької і Луганської областей.

У травні 2016 року в Міноборони повідомляли, що бойовики почали розбирати Алчевський металургійний комбінат по частинах на металобрухт. Бойовики почали демонтувати і вивозити обладнання з комбінату. У результаті комбінат зупинив свою роботу.

Алчевський меткомбінат входить до складу корпорації Індустріальний Союз Донбасу (ІСД). До корпорації входять також ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф. Дзержинського» та ВАТ «Дніпропетровський трубний завод».