Новини 2016-09-28 23:51

У Грузії суд санкціонував арешт глави Нацполіції Одеської області

Лорткіпанідзе підозрюють у перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу 26 травня 2011 року, в період президентства Міхеїла Саакашвілі.

У Грузії суд заочно розглянув клопотання прокуратури і санкціонував арешт керівника Одеського обласного управління Національної поліції Георгія Лорткіпанідзе в якості запобіжного заходу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Грузії.

Як наголошується, Лорткіпанідзе підозрюють у перевищенні службових повноважень під час розгону мітингу 26 травня 2011 року, в період президентства Міхеїла Саакашвілі.

За інформацією «Грузія. Online», адвокат Георгій Гелхаури зачитав у залі суду заяву Лорткіпанідзе, в якій той обіцяв взяти відпустку і після 15 жовтня приїхати в Грузію для роботи зі слідчим і участі в суді.

На думку Лорткіпанідзе, факт виклику його на допит пов'язаний з парламентськими виборами в Грузії, які відбудуться 8 жовтня.

Зазначимо, що під час розгону мітингу опозиції, за даними прокуратури, були вбиті двоє людей, близько 250 отримали травми різного ступеня.

Раніше прокуратура Грузії викликала на допит Лорткіпанідзе.

Як повідомлялося, у Грузії порушили справу про спробу держперевороту після публікації «розмови Саакашвілі». Сам колишній президент Грузії Саакашвілі назвав аудіозапис «бездарним монтажем».

схожі новини