Новини 10:32

Австралія повідомила, коли назвуть імена підозрюваних у авіакатастрофі MH17

Суд у справі MH17 можу відбутись під егідою ООН.

Імена підозрюваних в причетності до авіакатастрофи Боїнга рейсу MH17 можуть бути названі до кінця цього року. Про це заявила міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп, повідомляє Reuters.

«До кінця року, можливо, на початку наступного року, список тих, хто, як ми вважаємо, повинен бути притягнутий до відповідальності буде підтверджений, а потім повинен бути судовий процес», – повідомила вона.

Вона не виключила, що суд у справі MH17 йтиме під егідою ООН. Однак, на думку Бішоп, Росія накладе вето на будь-які спроби організувати такий суд.

Також розглядаються варіанти створення міжнародного трибуналу, як у випадку з терактом в Локербі, і судового процесу у Нідерландах.

Нагадаємо, міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюдила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17.

Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.

Спільна слідча група встановила імена 100 причетних до цього злочину осіб.

МЗС Нідерландів викликало російського посла для роз'яснень у зв'язку критичними заявами щодо розслідування авіакатастрофи «Боїнга» Малайзійських авіаліній рейсу MH17.

У відповідь міністерство закордонних справ РФ для обговорення розслідування катастрофи Боїнга рейсу МН17 викликало посла Нідерландів в Москві Рене Джонс-Боса. 

схожі новини