Новини 2016-10-02 16:52

Тука розповів подробиці затримання контрабандистів у Гранітному

Всього було затримано вісім чоловік.

Заступник міністра з окупованих територій і справ переселенців Георгій Тука розповів подробиці затримання військовими 30-ї окремої бригади групи контрабандистів у Гранітному Донецької області.

«Що містив вантаж, який намагалися перевантажити, я не знаю, у мене сьогодні робочий день і не було можливості з'ясовувати ці деталі. Є така практика, коли фурами вантаж підвозять в заздалегідь визначені місця, там його перевантажують на "газельки", на "буси", на "пиріжки" різного роду і потім перевозять на іншу сторону. Ось саме в це місце, де була база з перевезення, під'їхали наші військовослужбовці 30-ї окремої бригади і затримали, якщо я не помиляюся, вісім чоловік», – розповів Тука.

Під час затримання контрабандисти відкрили вогонь, один з хлопців поранений.

«Наскільки мені відомо, куля потрапила в щелепу, стан середньої тяжкості, сподіваємося, що все буде нормально. Після того як їх затримали, прибули співробітники СБУ, і була зроблена спроба вирішити питання "по-доброму". На що командир підрозділу 30-ї бригади відповів, що тільки в присутності преси він видасть цю гидоту. Я знаю, що вже кілька своїх каналів представників туди направили, там десь був Юра Бутусов. Цього разу просто так зам'яти не вдасться», - додав він.

Нагадаємо, на Донеччині у селі Гранітному 30-та окрема механізована бригада викрила контрабанду. Зі слів Туки, справу під свій контроль взяла СБУ.

«Кришують СБУшники – справу взяли під свій контроль і нікого не допускають, хочуть всіляко зам’яти», – написав Тука.

схожі новини