Новини 2016-10-09 22:02

В Ірані тимчасово звільнили журналіста через наслідки його голодування у в'язниці

Термін його тюремного ув’язнення, як повідомляється, пізніше скоротили до двох років.

В Ірані тимчасово звільнили журналіста для лікування після того, як в нього виникли проблем зі здоров’ям після голодування. 

Ехсан Мазандарані, головний редактор реформістської щоденної газети Farhikhtegan, був заарештований в листопаді 2015 року, й у квітні цього року його засудили до семи років позбавлення волі за звинуваченням в «діях проти національної безпеки».

Термін його тюремного ув’язнення, як повідомляється, пізніше скоротили до двох років.

Його дружина заявила напівофіційному інформаційному агентству ILNA, що лікар у в’язниці висловив занепокоєність щодо здоров’я журналіста.

Мазандарані раніше був заарештований в 2013 році і перебував у в’язниці Евін за підозрою у зв’язках з «контрреволюційними» ЗМІ.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово".

ФСБ назвала українського журналіста Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком.

Захист українського журналіста Романа Сущенка подав скаргу на арешт. Сам Сущенко не визнає себе винним у шпигунстві.

схожі новини