Новини 2016-10-13 20:21

Один із учасників штурму Харківської ОДА сплатив 206 тис. грн застави і вийшов із СІЗО – адвокат

Заставу внесли напередодні.

Підозрюваний в організації та активній участі в масових заворушеннях під час захоплення Харківської обласної державної адміністрації в квітні 2014 року Спартак Головачов вийшов з СІЗО після сплати 206 тис. 700 грн застави. Про це повідомив його адвокат Дмитро Тихоненков.

«Вчора (12 жовтня – Ред.) застава була оплачена, сьогодні я документи всі подав і хлопці Спартака вже забрали, він вже вдома», – сказав Тихоненков.

Він пояснив, що в справі Головачова змінився суддя (колишній – Сергій Діденко – пішов у відставку, справа була передана Світлані Шмадченко) і справа повинна слухатися з самого початку.

У середу, 12 жовтня, на підготовчому засіданні захист заявив клопотання про пом'якшення запобіжного заходу. Суддя визначила запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 206 тис. 700 грн.

Тихоненков відмовився сказати, хто заплатив ці гроші, пославшись на те, що його підзахисний не уповноважив його оприлюднити цю інформацію. Він також зазначив, що під час попереднього слухання справи суд двічі виходив на суперечки, під час яких держобвинувач вимагав призначити Головачову покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

«Навіть якби його призначили, він би 30 числа все одно повинен був вийти (по так званому закону Савченко – Ред.)», – зауважив Тихоненков.