Новини 2016-10-17 11:52

Ліквідація бойовика «Мотороли» спричинила конфлікт серед керівництва «ДНР» – Тимчук

Зараз у Донецьку проходить операція під керівництвом «МДБ».

Ліквідація в Донецьку одного з ватажків бандформувань «ДНР» «полковника» Арсена Павлова (позивний «Моторола») стала причиною конфлікту між керівництвом «МДБ» і «МВС ДНР». Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«На екстреній нараді «керівників силових відомств ДНР» представники керівництва «МДБ» нагадали про свої недавні попередження про наявність в Донецьку «низки професійно підготовлених українських ДРГ», що нібито не змусило «МВС ДНР» вжити вичерпних заходів для їхньої нейтралізації. У свою чергу, керівництво «МВС ДНР» звинуватило «МДБ» в бездіяльності, вказавши, що пошук і знешкодження ДРГ не входить в компетенцію «правоохоронців», і запропонувало терміново змінити керівництво «контррозвідки» і «антитерористичних підрозділів» в складі «МДБ», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Соцмережі бурхливо відреагували на вбивство бойовика «Мотороли»

«Одночасно в середовищі пересічних співробітників «МДБ» до версії про причетність до знищення Павлова української ДРГ ставляться скептично, вказуючи, що в разі подібної операції українські диверсанти обрали б більш простий спосіб ліквідації, що не вимагає проникнення в будівлю і мінування ліфта; поширюються чутки про ліквідацію «Мотороли» силами якоїсь «спецгрупи ФСБ РФ», – зазначає Тимчук.

Наразі, за його словами, в місті проходить операція під керівництвом «МДБ».

Він зазначає, що в «ДНР» органи військового управління (штаби частин і підрозділів ОК «Донецьк» («1-й АК ДНР»), «Республіканської гвардії», підрозділів «МДБ» і «МВС») приведені в «підвищені ступені готовності».

«Одночасно поширюються чутки про те, що на нещодавній нараді українських силовиків Петро Порошенко поставив завдання силового вирішення проблеми «ЛДНР» до кінця 2016 р. Чутки підкріплюються міфічними «даними військової розвідки ДНР» про прибуття в підрозділи ЗСУ на передову великої кількості «американських озброєнь і техніки», – підкреслює Тимчук.

Нагадаємо, увечері 16 жовтня одного з ватажків бойовиків «ДНР» Арсена Павлова на прізвисько «Моторола» вбили у Донецьку. За попередньою інформацією, його підірвали у ліфті будинку, де він проживав. В угрупованні «ДНР» у вбивстві Павлова звинуватили «українську диверсійно-розвідувальну групу». Водночас генерал армії України Микола Маломуж однією з можливих версій вбивства бойовика назвав внутрішні розборки, санкціоновані з Москви.

схожі новини