Новини 14:16

Рада прийняла за основу законопроект про електронну базу призовників

Згідно з законом, відомості про призовників реєструються у Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект 2504а-д, який створює Єдиний державний реєстр військовозобов'язаних. Відповідне рішення підтримали 228 нардепів.

Згідно з законом, персонально-якісний облік призовників і військовозобов’язаних передбачає облік відомостей (біографічні дані, стан здоров’я, результати співбесід тощо) щодо призовників і військовозобов’язаних, які узагальнюються в особових справах призовників або в облікових картках військовозобов’язаних та реєструються у Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних. Ведення персонально-якісного обліку покладається на районні (міські) військові комісаріати.

Раніше у Міністерстві оборони повідомили, що розробили програмне забезпечення та виділили кошти на створення електронної бази призовників.

Нагадаємо, в Україні 4 жовтня стартував осінній призов на строкову військову службу. До лав ЗСУ та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде призвано 13 908 осіб. Із них до ЗСУ направлять 7 908 осіб, до Національної гвардії - 5 тис. осіб, до Державної спеціальної служби транспорту - 1 000 осіб. У Генштабі наголосили, що жодного солдата-строковика не буде відправлено в район проведення АТО.

схожі новини