Новини 2016-10-28 09:54

В окупований Докучаєвськ прибув підрозділ спецназу ГРУ РФ – розвідка

За даними ІО, завдання групи - розвідувальна та диверсійна діяльність на Волноваському напрямку.

В окупований Докучаєвськ на Донеччині прибув підрозділ спецназу Головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ чисельністю до 30 осіб. Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

Зазначається, що старший групи має позивний «Старий», його заступник - «Чорний». Завдання групи -  розвідувальна та диверсійна діяльність на Волноваському напрямку.

Також у місто прибуло шість тентованих вантажівок з російськими найманцями в камуфляжі. Їхнє завдання - підтримка і прикриття для ДРГ російського спецназу.

Крім того, за даними ІО, у «ДНР» активізувалисяроботи з відновлення мостів і шляхопроводів на автомобільній трасі Т-05-17 Єнакієве-Шахтарськ-Амвросіївка, що може бути пов'язано з необхідністю перекидання з РФ в напрямку Єнакієвого великих партій військової техніки і живої сили окупантів.

Також зазначається, що до кінця 2016 року ватажки «ДНР» планують відкрити 15 додаткових блокпостів між Донецьком і пунктом пропуску Амвросіївка, через який з РФ в «ДНР» перекидається техніка, озброєння, жива сила і предмети матеріально-технічного постачання.

Як повідомлялося, у жовтні Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала випадки перекидання військових і зброї з Росії на окуповану територію Донбасу. 

Нагадаємо, у вересні Служба безпеки повідомляла, що на території України перебувають від 4 до 6 тис. російських військових

схожі новини