Новини 2016-11-01 23:03

Білоруський гурт зняв кліп на вірш Сергія Жадана

Зйомки відбувалися у Києві.

У мережі виклали відео нового кліпу білоруського гурту Brutto, у якому лунає пісня на слова відомого українського поета Сергія Жадана.

Вірш "Другий рік місто косить чума" увійшов до збірки "Тамплієри", яку письменник презентував 23 серпня у Харкові. Текст переклав Андрій Хаданович. Пісню також виконують українською.

Режисером кліпу стала Анна Бурячкова. Зйомки відбувалися у Києві. На відео люди з чорними крилами на спинах ганяють містом на скейтбордах. Чоловіки в масках биків грають у карти. Діву Марію закидують камінням, а жінок-німф закривають в багажнику машини.

Читайте також: Жадан передасть гроші за премію «книжка року» дитячим закладам Луганщини

"Мені здається, кліп вийшов достатньо страшний, аби все це звучало переконливо. Не слід боятися монстрів усередині себе, слід боятися, що наші монстри знають про нас більше, аніж ми про них. Я завжди говорив, що середньовічні бестіарії та полювання на відьом найкраще знімати на спальниках - по-перше, завжди є масовка, по-друге, не потрібно будувати декорації, по-третє, режисер нікому не має пояснювати, що робити на знімальному майданчику", - пише Сергій Жадан на своїй сторінці в соцмережі.