Новини 13:44

У Грузії вирішили відновити обов'язковий військовий призов

Призовники пройдуть повноцінну початкову підготовку і сформуються як повноцінні військовослужбовці.

Міноборони Грузії вирішило відновити обов'язковий військовий призов в армію. Про це заявив голова грузинського військового відомства Леван Изора, передає «Грузія Online»

За його словами, «призовники пройдуть повноцінну початкову підготовку і сформуються як повноцінні військовослужбовці», їх зарплати виростуть, а також у них буде можливість скористатися вихідними.

Обов'язковий військовий призов в Грузії був припинений в червні 2016 року наказом попереднього міністра оборони Тінатін Хідашелі, що підписала документ в обхід парламенту.

Вона зазначала, що, відмовившись від обов'язково призову, грузинська армія зможе повністю перейти на контрактну службу.

Хідашелі звільнили з поста міністра 1 серпня, на її місце указом прем'єр-міністра Георгія Квірікашвілі був призначений Изора, який раніше займав пост заступника керівника Служби держбезпеки Грузії.

У жовтні в Грузії пройшли парламентські вибори. За підсумками обробки 100% виборчих бюлетенів до парламенту Грузії проходять три партії. ​Конституційну більшість в парламенті отримала правляча партія «Грузинська мрія».

Згідно з конституцією Грузії, партія, що отримала більшість, отримує право запропонувати кандидатуру прем'єр-міністра і сформувати кабінет міністрів.

схожі новини