Новини 2016-11-11 15:40

Обвинувачення щодо підозрюваного в сепаратизмі мера Торецька скерували до суду

Наразі Слєпцов перебуває під вартою.

Прокуратура Донецької області завершила розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт відносно мера Торецька Володимира Слєпцова, якому інкримінують сепаратизм. Про це інформує прес-служба прокуратури Донецької області.

Слєпцов обґрунтовано обвинувачується в участі у співпраці з терористами та посяганні на територіальну цілісність та недоторканість України, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.258-3, ч.2 ст.110  КК України.

Зазначається, що під час досудового розслідування слідством встановлено,  що мер пов'язаний із організацією та проведенням на території м. Торецька незаконного референдуму щодо оголошення державної самостійності терористичної організації «ДНР».

"Посадовець 15 квітня 2014 року головував на засіданні сесії міської ради та вносив до порядку денного питання щодо призначення незаконного референдуму у м. Торецьку.  Окрім мера та депутатів, участь у сесії брали представники терористичної організації «ДНР», які закликали визнати псевдо-республіку та незаконно зняли і винесли з сесійної зали стяг України", – сказано в тексті.

Нагадаємо, 17 серпня прокурор Донецької області Євген Бондаренко особисто вручив меру міста Торецька (колишнього Дзержинська) повідомлення про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.

Наразі за клопотанням прокуратури Донецької області Влодимир Слєпцов перебуває під вартою. Його заарештували 17 серпня.

схожі новини