Новини 10:07

Влада Малайзії повідомила, коли назвуть винних у авіакатастрофі МН17

Слідчі повинні зв'язатися з кожним з них, щоб з'ясувати всі деталі.

Влада Малайзії розраховує, що винні в катастрофі малайзійського Boeing рейсу MH17 на Донбасі стануть відомі не пізніше 2018 року. 

Про це заявив міністр транспорту Малайзії Лиоу Тіонг Гавкіт, повідомляє місцеве видання The Star.

Наразі слідству вже відомі імена 100 осіб, які можуть бути пов'язані авіакатастрофою. З його слів, тепер слідчі мають викликати кожного з них для пояснення всіх деталі того, що сталося.

Голова мінтрансу також додав, що після того, як будуть встановлені підозрювані, влада докладе всіх зусиль для організації над ними суду в Нідерландах.

Раніше влада Австралії заявляла, що імена підозрюваних в причетності до авіакатастрофи Боїнга рейсу MH17 можуть бути названі до кінця цього року.

Нагадаємо, міжнародна слідча група, до якої входять представники 5 країн – Нідердандів, Австралії, Малайзії, Бельгії та України, оприлюдила доповідь щодо катастрофи малайзійського «Боїнга» рейсу MH17.

Відповідно до результатів розслідування, «Боїнг» було збито ракетою з «Бука», який доставили з Росії. Також слідчі встановили запуск був здійснений з контрольованої російськими бойовиками території.

Спільна слідча група встановила імена 100 причетних до цього злочину осіб.

Уряд Нідерландів розглядає два варіанти притягнення до відповідальності винних у знищенні рейсу MH17 над Донбасом у липні 2014 року.