Новини 2016-11-22 19:29

Кримський татарин, якого депортували в Росію, оголосив голодування

Халілов вимагає також повернути його на батьківщину до Криму і надати йому статус особи без громадянства з відміткою у свідоцтві національності «кримський татарин».

Депортований із Криму в Краснодарський край кримський татарин Недім Халілов, перебуваючи в спецустанові тимчасового утримання в селищі Вардане Лазаревського району, оголосив голодування з вимогою повернути його на батьківщину. Про це йдеться в заяві, опублікованій на його сторінці в Facebook.

"На підтримку своїх вимог з 21 листопада 2016 року оголошую часткове голодування: переходжу на хліб і воду. У разі невиконання моїх вимог, через три дні, а саме, з 24 листопада 2016 року, перейду на повне голодування", - написав  Халілов.

У заяві, адресованій начальникові управління спеціальної установи тимчасового утримання іноземних громадян, Халілов вимагає також повернути його на батьківщину до Криму і надати йому статус особи без громадянства з відміткою у свідоцтві національності «кримський татарин».

Читайте також: У Сімферополі п'ятьом кримським татарам висунули звинувачення у справі «26 лютого»

Як повідомлялося, 7 листопада окупаційна влада в Криму за рішенням «суду» етапувала з території півострова правозахисника, координатора організації «Рух опору кримських татар» Недіма Халілова за спробу відновлення статусу кримськотатарської мови в Криму.

 

схожі новини