Новини 2016-11-23 23:13

У Торецьку через обстріл терористами водогону закриють школи та дитсадки

Ремонтникам вдалося відновити частину водогону на підконтрольній Україні території, однак у так званій «сірій зоні» водогін і досі зруйнований.

У місті Торецьк Донецької області через обстріл водогону припинять роботу дитячих садків та шкіл. Про це повідомив секретар Торецької міської ради Юрій Євсіков.

«Завтра ми маємо зупинити об’єкти соціальної сфери: дитячі садки, школи, тому що вони не отримують воду. Це харчування для дітей, прибирання території. Там де гостра необхідність – школа-інтернат, притулок для дітей», — заявив Євсіков.

За його словами, ремонтникам вдалося відновити частину водогону на підконтрольній Україні території, однак у так званій «сірій зоні» водогін і досі зруйнований.

Наразі ремонтники очікують дозволу від Спільного центру контролю контролю та координації режиму припинення вогню та штабу АТО, який повинен узгодити ремонт з непідконтрольною територією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що місто Торецьк, що розташоване неподалік від окупованої Горлівки, залишилося без води через потрапляння снаряду у водогін.

схожі новини