Новини 2016-12-01 11:11

За півроку в Україні за сприяння тероризму засудили понад 20 осіб

Крім того, одна особа визнана винною у державній зраді.

За перше півріччя 2016 року в Україні за сприяння терористичним групам чи організаціям засуджено 24 особи. Про це Тижню повідомили у Державній судовій адміністрації України.

"За перше півріччя 2016 року за частиною першою статті 258-3 Кримінального кодексу України засуджено 24 особи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, одна особа визнана винною у державній зраді (чт 1 ст. 111 ККУ).

Раніше повідомлялось, що протягом 2016 року у скоєнні кримінальних правопорушень за статтею 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) оголошено про підозру 66 особам.

Нагадаємо, 22 листопада прокуратура Запорізької області за матеріалами низки перевірок і оперативно-розшукових заходів на Запорізькій АЕС внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про злочини, передбачені ст. 111. КК України - "Державна зрада", ст. 113 КК України - "Диверсія" і ст. 255 КК України - "Створення злочинної організації".

Підставою для відкриття кримінального провадження  стали дані, що свідчать про те, що з 2014 року на Запорізькій АЕС діє злочинна група, члени якої підтримують відносини з громадянами РФ, від яких отримують рекомендації щодо методів завдання збитку економічної безпеки України, зокрема з виведення фінансових коштів за кордон і створення умов для зупинки ЗАЕС.

Злочинців, які діяли на Запорізькій АЕС, викрили завдяки активності працівників станції.

схожі новини