Новини 2016-12-01 17:01

Творці EX.ua заявили про намір запустити закрите файлове сховище

Про новий проект і його назву оголосять 21 грудня.

Творці українського файлообмінника EX.UA заявили, що розглядають можливість запуску закритого файлового сховища на іншому домені найближчим часом. Про це йдеться у заяві, оприлюдненій на сайті.

Згідно з повідомленням, про новий проект і його назву оголосять 21 грудня. Також для користувачів буде доступна опція анонімного обміну файлами.

Крім того, стало відомо, що власники файлообмінника вирішили продовжити час для перенесення особистих архівів до 31 грудня 2016 року. У той же час, публічний доступ до ресурсів обмежено з 1 грудня 2016 року.

Читайте також: В Україні припиняють роботу FS.to та EX.ua. Реакція соцмереж

"Пошта на домені EX.UA буде доступна до 31 грудня 2016 року. Починаючи з 1 січня 2017 року пошта буде доступна на новому домені", - наголошується в заяві.

Творці файлообмінника також стверджують, що домен EX.UA буде проданий, а виручені кошти будуть витрачені на благодійність.

"Щоб закінчити будь-які спекуляції навколо EX.UA про можливе "закордонне" майбутнє ресурсу, повідомляємо: найдорожчий домен UANET продається. Ціна домену EX.UA - $1 млн... У разі відсутності попиту на заявлену вартість домен EX.UA залишиться в пам'яті і легендах українського Інтернету", - відзначається в заяві.

Нагадаємо, 16 листопада український ресурс EX.UA повідомив про рішення припинити свою роботу і попросив всіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів до 30 листопада 2016 року.

схожі новини