Новини 2016-12-13 18:38

Росіянина, який воював на боці "ЛНР", засудили до 12 років позбавлення волі – ГПУ

Бойовик воював на Донбасі з грудня 2014 року.

Громадянин Російської Федерації, який з кінця 2014 до серпня 2015 року в складі незаконного збройного формування брав участь у бойових діях проти українських військових на території Луганської області, засуджений до 12 років позбавлення волі. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.   

Згідно з повідомленням, Головною військовою прокуратурою ГПУ підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням громадянина Російської Федерації у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437 (ведення агресивної війни за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) КК України.

Читайте також: Голова СБУ розповів про засуджених в Україні росіян під час АТО

«Зібраними у кримінальному провадженні доказами беззаперечно доведено, що вказаний громадянин РФ, отримавши у складі Збройних Сил Російської Федерації навички ведення бойових дій у Чечні, у грудні 2014 року прибув до України, де вступив до незаконного збройного формування «Батальйон територіальної оборони Козачої національної гвардії Всевеликого війська Донського» терористичної організації «Луганська народна республіка», у складі якого до серпня 2015 року на території Луганської області приймав участь у веденні бойових дій проти підрозділів сил антитерористичної операції», - наголосили в ГПУ.

Також повідомляється, що в ході судового розгляду вину обвинуваченого доведено у повному обсязі, вироком Білокуракинського районного суду Луганської області визнано винним за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 437; ч. 1 ст. 258-3 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 12 років.

Нагадаємо, раніше міський суд Лисичанська до двох років чотирьох місяців позбавлення волі засудив бойовика угруповання «Прізрак» терористичної організації «ЛНР».