Новини 2016-12-24 20:12

Російські письменники закликали Путіна звільнити Олега Сенцова

Лист підписав 61 член організації.

Понад 60 членів Всесвітньої організації письменників закликали президента РФ Владіміра Путіна помилувати режисера Олега Сенцова. Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Ми просимо вас, пане президент, застосувати до Олега Сенцова норму закону, що дозволяє главі держави приймати рішення про помилування засуджених без визнання провини з їхнього боку, просимо використовувати всі наявні ресурси і механізми для якнайшвидшого звільнення нашого колеги Олега Сенцова", - йдеться в листі письменників російському президентові.

Лист підписав 61 член організації, серед яких - Олександр Архангельський, Вероніка Доліна, Денис Драгунський, Тимур Кібіров, Майя Кучерська, Олександр Кушнер та інші письменники, поети і журналісти.

Звернення до президента з проханням помилувати Сенцова також направили російські письменники - учасники Конгресу інтелігенції.

Як повідомлялося, Путін раніше заявив, що для звільнення засудженого Сенцова повинні «дозріти» умови. 

Як відомо, Росія відмовила Україні у передачі політв'язнів Олександра Кольченка та Олега Сенцова, оскільки розглядає обох кримчан як громадян РФ, адже російське громадянство було нав'язане їм після незаконної анексії Криму.

схожі новини