Новини 2016-12-27 17:45

Луценко закликав заступника прокурора Слов'янська піти у відставку після п'яного дебошу на блокпосту

За словами генпрокурора, у дебошира є два варіанти.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко закликає заступника начальника Слов'янської прокуратури (Донецька обл.) подати у відставку, у зв'язку з його хуліганськими діями на блокпосту.

"Очищення (органів прокуратури – Ред.) буде двох видів: перший – заява про відставку, до якої я вже закликаю заступника (начальника – Ред.) Слов'янської прокуратури, який влаштував п'яний дебош на блокпосту і ховається на лікарняному", – сказав Луценко журналістам у 27 грудня в Краматорську.

За словами генпрокурора, у дебошира є два варіанти: бути звільненим за статтею або дочекатися, коли Генеральна інспекція відкриє кримінальне провадження.

Як повідомляли ЗМІ, на початку листопада бійці полку "Київ" на блокпосту затримали заступника прокурора Слов'янська, він перебував у стані алкогольного сп'яніння і намагався втекти. Прокурор досі перебуває на лікарняному.

Нагадаємо, екс-прокурора Краматорська і його заступника визнали винними в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України і засудили до 8 років ув'язнення.