Новини 2017-01-03 13:40

Держкіно скасувало держреєстрацію ще одного російського серіалу

У агентстві пояснили таке рішення недостовірною інформацією в документах реєстрації.

Державне агентство з питань кіно скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення російському телесеріалу "Людський фактор" режисера Олександра Замятіна. Про це повідомляється на офіційній сторінці Держкіно у Facebook

Зазначається, що держреєстрація була скасована і посвідчення анульовано на підставі ст.15 закону "Про кінематографію" (виявлення в документах, поданих суб'єктом кінематографії, недостовірних відомостей).

Раніше повідомлялось, Державне агентство України з питань кіно скасувало державну реєстрацію та анулювало прокатне посвідчення телесеріалу "Старша сестра" режисера Васьковского.

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко повідомив, що в Україні обмежено показ 579 російських художніх фільмів і серіалів. Раніше Держкіно оприлюднило перелік із 544 заборонених фільмів та серіалів.

Нагадаємо, 22 квітня в Україні набули чинності зміни до закону "Про кінематографію", згідно з якими забороняється демонстрація російських фільмів, не лише відзнятих після 1 січня 2014 року, але й показаних після цієї дати.

схожі новини