Новини 2017-01-10 13:42

У Мінінфраструктури вирішили призначити латвійця Райвіса Вецкаганса в. о. керівника АМПУ

Помічник очільника відомства заявив про початок реформи морської галузі України.

Міністерство інфраструктури на поточному тижні має намір призначити в. о. керівника Асоціації морських портів України латвійця Райвіса Вецкаганса. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відзначається, що в даний час обов'язки голови Асоціації виконує Сергій Гронський. "Це - тимчасовий захід з метою встановлення нормального робочого діалогу між Міністерством і АМПУ, а також зупинки зловживань, які здійснюються на підприємстві", - пояснив помічник міністра інфраструктури Андрій Пивоварський.

За його словами, відомство почало реформу морської галузі України, ключовим у цьому процесі є реформування АМПУ. "Повноцінна реформа передбачає створення Морської адміністрації, яка візьме на себе всі завдання АМПУ. Також буде проведена істотна оптимізація структури і персоналу підприємства. Отже, питання номер один - зміна керівництва, реформа і паралельно з цим - корпоратизація, як цього вимагає українське законодавство".

Райвіс Вецкаганс - громадянин Латвії, має понад 16 років успішної діяльності в управлінні підприємствами сектору транспорту і логістики, пароплавства та фінансових послуг. Обіймав посади члена правління, віце-президента АТ "Латвійське пароплавство", члена правління найбільшого портового терміналу для обробки навалювальних і генеральних вантажів в країнах Балтії "Rigas Centralais Terminals", голови правління ТОВ Riga Container Terminal".

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну від 15 жовтня, до переліку об’єктів, що передаються в концесію, внесено майно і цілісні майнові комплекси держпідприємств "Одеський морський торговий порт", "Миколаївський морський торговий порт", Іллічівський, Морський торговий порт "Південний", Маріупольський, Севастопольський, Херсонський, Керченський, Феодосійський, Ялтинський, Бердянський, Білгород-Дністровський, Євпаторійський, Ізмаїльський, спеціалізований морпорт "Октябрьск", Ренійський, Скадовський і морторг порт "Усть-Дунайськ".