Новини 2017-01-15 13:13

На кордоні двоє росіянок попросили статусу біженців в Україні

Жінки розповіли, що мають українське походження, також у них маленька дитина з українським громадянством.

У неділю, 16 січня, у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Гоптівка», що в Харківській області, дві громадянки Росії попросили статус біженців в Україні. Про це повідомила Держприкордонслужба.

До прикордонників звернулися 47-річна громадянка Росії та її 20-річна донька, також громадянка Росії, які прибули з Рф пішки з маленькою дитиною.

"В ході бесіди жінки розповіли, що, у зв’язку з українським походженням та українським громадянством онучки, в Росії вони не могли працевлаштуватися та не отримували належної медичної допомоги. Змучившись від постійних утисків за етнічну приналежність, вони були змушені просити статусу біженців, адже побоювались за своє життя та життя дитини", - повідомили в ДПСУ.

Після оформлення відповідних документів громадянок Росії направили до Державної міграційної служби в Харківській області.

Нагадаємо, у 2015 році політичний притулок в Україні отримали четверо громадян Росії. Крім того, Державна прикордонна служба у 2016 році відмовила 6 тисячам громадян Росії в пропуску на територію України.

схожі новини