Новини 2011-03-09 13:18

В БЮТ вважають, що у фракції працюють «шпигуни» регіоналів

У лавах Блоку Юлії Тимошенко залишаються «ставленики» великого бізнесу, а також і представники, яких свого часу «впровадили» самі регіонали. Про це заявив народний депутат від фракції БЮТ, секретар парламентського комітету з питань будівництва, містобудування, ЖКГ та регіональної політики Борис Пудов.

«Наприклад, пішов від нас один з наших так званих автомобільних олігархів, а ряд його людей залишився у фракції. Питається: з якою метою? Що, вони не розділяють його погляди, і зараз виявляють таку політичну самостійність? Я думаю, що зовсім ні», - вважає бютівець.

«У цинічних політиків родом з великого бізнесу є прості правила: треба розкладати яйця в різні кошики, бути в курсі, що скрізь відбувається», - заявляє Пудов.

За його словами, і сьогодні в лавах БЮТ є люди, відходу яких більша частина фракції була б рада. «Але вони не хочуть нікуди йти, їхнє завдання - служити кланам, які їх впровадили в нашу команду», - зазначив Пудов.

«Мова йде, зокрема, про окремих представників Луганщини в нашій силі. Клан Єфремова та Тихонова особливо досяг успіху в тому, щоб впровадити в наші ряди своїх людей, які сьогодні займають у нас дуже хороші позиції, мають доступ до тіла лідера. На жаль, їхнє слово часто важить набагато більше, ніж слово Андрія Кожем'якіна (заступник голови фракції БЮТ– ред.) і, час від часу, навіть такої сильного людини, як Олександр Турчинов», - сказав Пудов.

«Тому я думаю, що ставити крапку на процесі скорочення чисельності нашої фракції ще рано», - упевнений бютівець.

У лютому та на початку березня два колишні бютівці Юрій Полунєєв та Віталій Барвіненко увійшли до фракції Партії регіонів.

Останнє масове виключення депутатів із фракції БЮТ-Батьківщина відбулося 1 лютого, після голосування за зміни до Конституції.У той день із фракції було виключено сімох бютівців -  Олега Бабаєва, Руслана Богдана, Івана Куровського, Павла Мовчана, Віктора Павленка, Анатолія Семиногу та Антона Яценка.

схожі новини