Новини 2017-01-20 14:15

Керівника Одеського морського порту відсторонили від посади

На даний момент виконувачем обов'язків керівника одеської філії АМПУ призначений Олександр Зубик.

Михайла Соколова відсторонили від посади голови одеської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України". Про це повідомляє місцеве видання "Думська" з посиланням на заступника голови АМПУ з логістики В'ячеслава Вороного.

Наголошується, що в одеському філіалі АМПУ проводиться перевірка, ініційована новопризначеним директором підприємства Райвісом Вецкагансом. Джерела "Думської" повідомляють, що напередодні Соколову прийшла пропозиція від нового керівника АМПУ залишити посаду за власним бажанням. Але він відмовився її прийняти, оскільки не побачив конкретних причин для цього.

Через кілька днів Міністерство інфраструктури ініціює комісію з метою перевірити діяльність одеської філії, і на цей час усуває Соколова від займаної посади.

На даний момент виконувачем обов'язків керівника одеської філії АМПУ призначений Олександр Зубик.

Варто відзначити, що Мінінфраструктури планує перенести центральний офіс АМПУ з Одеси в Київ. У відомства мають намір переглянути чисельність і необгрунтовано високі зарплати адміністративного персоналу. Повідомляється, що керівництво АМПУ виписало собі в грудні необґрунтовані премії в розмірі від 700 тис. до 1,5 млн. гривень на людину.

Нагадаємо, Міністерство інфраструктури призначило в. о. керівника Асоціації морських портів України латвійця Райвіса Вецкаганса.